İpek Yolu Haber Ajansı

BAŞKAN DUYSAK tan 10.OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJ YAYINLADI


İpek yolu   haber ve reklam ajansı yönetim kurulu başkanı Ali DUYSAK 10. ocak gazeteciler günü olarak bir mesaj yayınladı .Başkan DUYSAK  mesajında  İletişim, haber alma ve öğrenme; insanlığın en önemli gereksinimleri arasındadır.

Bu nedenle de vatandaşlarımızın tarafsız, eksiksiz ve doğru haber anlayışıyla bilgilendirilmesi, demokratik ve şeffaf toplum olmanın öncelikli şartlarından biridir.

Haber almanın ve iletişimin en etkin kanallarından birisi olan, “Gazetecilik” ise çok büyük fedakârlıklar isteyen ve zor şartlar altında icra edilen, önemli bir meslektir.

Kitlelerin sesi olarak, oluşan talep ve istekleri gündeme taşıyan ve bu yönde gerçekleştirilenleri kamuoyuna aktaran basın mensuplarımız, bilgiye en hızlı ve doğru şekilde ulaşılması konusunda sürekli dinamik bir görünüm sergilemektedirler.

ilkelerimiz olan tarafsız doğru haber  yapmak olduğunu bu amaçla özen gösterdiklerini söyleyen Başkan Ali  DUYSAK ,  yönetim kurulumuzun ,Avrupa ,Bölge, il ,müdürlerimizin köşe yazarlarımızın  ve  tüm meslektaşlarımızın bu anlamlı günün kutlarım.



saygılarımla 

ALİ DUYSAK

İPEKYOLU HABER  ve REKLAM AJANSI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI 







HABER: AYFER KILIÇ

İPEKYOLU HABER MERKEZİ

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz