BAŞKAN ŞAHİN KARNE DAĞITTI -ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU

 

 


 Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehit Yusuf Erin Ortaokulu’nda öğrencilere karnelerini dağıttı. 2017-2018 eğitim öğretim yılı birinci dönem karne dağıtım programına katılan Şahin, planlı çalışmanın insanı başarıya götüreceğini söyleyerek, minik öğrencileri bol bol öğütledi.

Okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir süre sohbet eden Şahin, okulun eksikliklerini öğrendi, gerekli desteğin sağlanacağının sözünü verdi.

Öğrencilerle karnelerini dağıtan Şahin, öğrenciler, öğretmenler ve velilerin karne heyecanını paylaşmak için onların yanında olduklarını söyledi.

Başkan Şahin, “Öğrencilerimizden ‘Nasıl takdir ve teşekkür alınır?’ tüyolarını aldık. İşin özü planlı ve düzenli çalışmaktır. Eğitim camiası, çok yoruldu. 15 gün boyunca bol bol dinlenerek ikinci döneme zinde başlayın. Eğitim bizim için çok önemli, öğretmenlerimiz geleceğimizin teminatı olan çocukları işleyerek, yeteneklerini ortaya çıkaracak onları geleceğe hazırlayacaktır” dedi.

Öğrencilerden ikinci yarıyılda başarılarını daha da artıracaklarının sözünü alan Şahin, öğrencilere 15 günlük tatil döneminde mutlaka kitap okumalarını istedi.

Öğrencilerin sevgi gösterileriyle karşılanan Şahin, öğrencilere karne hediyesini unutmadı.haber : AYFER KILIÇ

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz