İngiltere’nin Türkiye Büyükelçisi Dominick Chilcott, Fenerbahçeli Çıktı


İngiltere’nin Türkiye Büyükelçisi Dominick Chilcott, Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde sarı-lacivertli takımı tuttuğunu açıkladı. Hatırlanacağı üzere İngilizler’in bir önceki büyükelçisi Richard Moore, Beşiktaşlılığıyla biliyordu.

İngiltere’nin Türkiye Büyükelçisi Dominick Chilcott, Fenerbahçeli Çıktı

Dünya Fenerbahçeliler Günü, Sarı-Lacivertli camiada coşkuyla kutlanırken bir de sürpriz vardı. İngiltere’nin Türkiye Büyükelçisi Dominick Chilcott, Fenerbahçeli olduğunu açıkladı. Chilcott, Twitterhesabından yaptığı açıklamada Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kendisine forma hediye ettiği fotoğrafı paylaşıp "Hangi takımı tuttuğumu açıklamam için bundan daha güzel bir gün olamazdı herhalde. 19.07! Benim takımım Fenerbahçe! Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlu olsun! Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Ali Koç ile tanışmaktan onur duydum. Beni Fenerbahce ailesine kabul ettikleri için teşekkür ederim. Yeni formamı giymeyi ve maçları izlemeyi heyecanla bekliyorum" ifadelerini kullandı.

OĞLU DA FENERBAHÇELİ

Chilcott ayrıca, oğlunun da Fenerbahçe formalı resimlerini paylaşıp "Futbolu oldukça yakından takip eden ve Dünya Şampiyonası sırasında Sky Sports’da görev yapan oğlum da Fenerbahçe’yi tutuyor. Geçen sene oğlumla Fenerbahçe’nin bir maçına gidip ona bu formayı almıştık" yazdı.

HABER MERKEZİ

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz