MİLLİ SPORCULARIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR


 

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın başarılı oyuncularından Fatih Karakuş ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke Milli Takım kampında Avrupa Şampiyonası’na hazırlanıyorlar.

 

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın başarılı futbolcularından Kaleci Fatih Karakuş, ve kaleci antrenörü Okkaş Böke, 10 Temmuz 2017  tarihlerinde girildikleri kampta 10 Ekim 2017 tarihleri arası İstanbul’da yapılacak olan Ampute Futbol Avrupa Şampiyonası için hazırlıklarını aralıksız sürdürüyorlar. 22 Temmuzda sona erecek kamp sonrasında sporcularımız Fatih Karakuş ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke 10 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan Ampute Futbol Avrupa Şampiyonası’na katılacaklar.

 

HEM ŞEHRİMİZİ HEM ÜLKEMİZİ TEMSİL EDİYORUZ

 

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın başarılı oyuncularından Kaleci Fatih Karakuş ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke Milli takım kampında bulunmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, “Mili Takım forması altında hem şehrimizi, hem de ülkemizi temsil ediyoruz. Bizim için büyük bir gurur kaynağı olan Milli Takım forması altında başarılara imza atmak için çalışıyoruz” dediler.

 

İPEKYOLU HABER MERKEZİ

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz