Saadet Partisi’nin Adayları Belli Oldu

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti. Teslimin ardından adayları açıklandı.

İŞTE SAADET PARTİSİ’NİN MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

ADANA 1 MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR SERBEST

ADANA 2 AHMET BEYAZ YÖNETİCİ

ADANA 3 AYŞE TOPAL EĞİTİMCİ

ADANA 4 SÜLEYMAN ŞENOĞUL SERBEST

ADANA 5 İBRAHİM ŞAHİN EMEKLİ

ADANA 6 MUSTAFA ÇEKİLARIZ İNŞAATÇI

ADANA 7 CUMA ŞAHİN YÖNETİCİ

ADANA 8 YASEMİN KAPUKAYA YAYINCI

ADANA 9 SELİM BİLGEN İŞ ADAMI

ADANA 10 ABDULLAH KAYA MÜTEAHHİT

ADANA 11 İBRAHİM KARA SERBEST

ADANA 12 CENGİZ KAYADAN EMLAKÇI

ADANA 13 OĞUZ GÜÇÜK TURİZİMCİ

ADANA 14 ABDULLAH ÜMMETOĞLU ESNAF

ADANA 15 UĞUR MURAT BUĞDAY SERBEST

ADIYAMAN 1 HAŞİM ASNUK YÖNETİCİ

ADIYAMAN 2 ABDULKADİR GÖZLEYİCİ SERBEST

ADIYAMAN 3 CEMAL KILAVUZ EĞİTİMCİ

ADIYAMAN 4 ABUZER TURHAN EĞİTİMCİ

ADIYAMAN 5 FEHİM AYDIN ÖĞRENCİ

AFYONKARAHİSAR 1 SEFA ŞENEL İŞ ADAMI

AFYONKARAHİSAR 2 MUSTAFA TAŞKAPI İŞLETMECİ

AFYONKARAHİSAR 3 HASAN BASRİ KANTAR

AFYONKARAHİSAR 4 HASAN HÜSEYİN UĞURLU MALİ MÜŞAVİR


AFYONKARAHİSAR 5 HALİT KUŞ İŞ ADAMI

AFYONKARAHİSAR 6 YAŞAR KARAKAYA TÜCCAR

AKSARAY 1 LEVENT SERDAR ŞAHİN MAKİNE MÜHENDİSİ

AKSARAY 2 AHMET BÜLBÜL İNŞAAT TEKNİKERİ

AKSARAY 3 YUSUF KENAN DURMUŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ

AKSARAY 4 MUSTAFA AYHAN ESNAF

AMASYA 1 MAHMUT ÇAKAR AVUKAT

AMASYA 2 LEVENT ŞENOL EMEKLİ SUBAY

AMASYA 3 NOĞMAN YÜKSEL TEKNİKER

ANKARA-1 1 TANJU GÜVENDİREN EMEKLİ HAKİM

ANKARA-1 2 FATİH BEYAZIT AVUKAT

ANKARA-1 3 AHMET ÖZKÖK SERBEST

ANKARA-1 4 HALİL ADIGÜZEL SERBEST

ANKARA-1 5 İBRAHİM SAYIN ESNAF

ANKARA-1 6 FARUK BELCİ SERBEST

ANKARA-1 7 HATİCE NİHAL KORKUTAN AVUKAT

ANKARA-1 8 HALİS BAL ESNAF

ANKARA-1 9 MEHMET İNCİ İNŞAAT TEKNİKERİ

ANKARA-1 10 EMRE AYGÜNOĞLU ESNAF

ANKARA-1 11 AZİZE SAĞLAMYAŞAR

ANKARA-1 12 MUSTAFA TOSUNER AVUKAT

ANKARA-1 13 DİLARA ERANIL SERBEST

ANKARA-2 1 İLYAS TONGÜÇ EĞİTİMCİ

ANKARA-2 2 ALİ AKTAŞ AVUKAT

ANKARA-2 3 ERSAN BİLGİN SERBEST

ANKARA-2 4 MEHMET BALOĞLU TÜCCAR

ANKARA-2 5 MUHAMMET FURKAN KAMALAK AVUKAT

ANKARA-2 6 MERVE AYDINKÜÇÜK EV HANIMI

ANKARA-2 7 BURHAN KIRMAN TÜCCAR

ANKARA-2 8 BURHAN GÜMRÜKÇÜ SERBEST

ANKARA-2 9 OSMAN OKTAY ZİRAAT MÜHENDİSİ

ANKARA-2 10 TUGAY KARABULUT YÖNETİCİ

ANKARA-2 11 İLYAS ŞEKER ÖĞRENCİ

ANKARA-3 1 FATİH AYDIN EĞİTİMCİ

ANKARA-3 2 PINAR GÖKMEN MÜHENDİS

ANKARA-3 3 MEHMET FETHİ ÖZTÜRK İNŞAAT MÜHENDİSİ

ANKARA-3 4 MUSTAFA AYDIN EĞİTİMCİ

ANKARA-3 5

ANKARA-3 6 MUAMMER GÜLAP EMEKLİ

ANKARA-3 7 ÖMER GÜNAYDIN EĞİTİMCİ

ANKARA-3 8 MÜZEYYEN SİMİT EV HANIMI

ANKARA-3 9 YUSUF SUNAR YÖNETİCİ

ANKARA-3 10 AHMET AVCI AVUKAT

ANKARA-3 11 İSLAM MERTOĞLU YÖNETİCİ

ANKARA-3 12 MEHMET ENES ŞAHİN SERBEST

ANTALYA 1 HASAN BURGAN AVUKAT

ANTALYA 2 ADEM SARICALAR AVUKAT

ANTALYA 3 MEHMET FATİH TEKİN İŞ ADAMI

ANTALYA 4 MEHMET EMİN GÖZÜKARA EĞİTİMCİ

ANTALYA 5 ZÜBEYDE GÜLER EV HANIMI

ANTALYA 6 RUKİYE GÜLŞEN EV HANIMI

ANTALYA 7 DÖNAY UYAR PEDEGOJİ

ANTALYA 8 SEYYİT HALİL TUNÇ ESNAF

ANTALYA 9 RUMEYSA NUR ÇETECİ MİMAR

ANTALYA 10 SERVET YILMAZ EV HANIMI

ANTALYA 11 HAMZA KARAAĞAÇ EMEKLİ

ANTALYA 12 MUSTAFA SİR YÖNETİCİ

ANTALYA 13 ERGÜN EREN İŞLETMECİ

ANTALYA 14 SÜLEYMAN AKINCI EMEKLİ

ANTALYA 15 SEMİH SERDAR DEMİR ZİRAAT MÜHENDİSİ

ANTALYA 16 SÜMEYYE GÜLDAL MİMAR

ARDAHAN 1 HAKAN ÇAPAN EĞİTİMCİ

ARDAHAN 2 MEHMET ŞİMŞEK SERBEST

ARTVİN 1 SALİH BERBER AVUKAT

ARTVİN 2 GÜLTEKİN SOYDAN MAKİNE TEKNİKERİ

AYDIN 1 MEHMET İHSAN AYAYDIN İŞ ADAMI

AYDIN 2 ALİ SÖĞÜT MÜHENDİS

AYDIN 3 MUSA MUÇA SERBEST

AYDIN 4 ÖZLEM ÖZTÜRK HEMŞİRE

AYDIN 5 MEHMET YÖRÜK İŞLETMECİ

AYDIN 6 SÜLEYMAN ATEŞ OPERATÖR

AYDIN 7 FATİH KARAHAN İŞ ADAMI

AYDIN 8 GÜLTEN HANÇER EV HANIMI

AĞRI 1 MEHMET ZİYATTİN TOKAR MÜHENDİS

AĞRI 2

AĞRI 3

AĞRI 4

BALIKESİR 1 MUSTAFA YILMAZ GAZETECİ

BALIKESİR 2 EYÜP SABRİ SOLMAZ EĞİTİMCİ

BALIKESİR 3 SEYFETTİN ÇÖZEL EMEKLİ ÖĞRETMEN

BALIKESİR 4 RAMAZAN YILDIRIM AVUKAT

BALIKESİR 5 ÖMER TAŞKIN EMEKLİ ÖĞRETMEN

BALIKESİR 6 İBRAHİM HIDIR BESİCİ

BALIKESİR 7 AHMET PINAR EMEKLİ

BALIKESİR 8 SİNAN BAŞARAN TÜCCAR

BALIKESİR 9 SALİH ORAL ÖVÜÇ YÖNETİCİ

BARTIN 1 ÜNAL YURTBAY ESNAF

BARTIN 2 MÜCAHİT ABDULLAH MEKEÇ SERBEST

BATMAN 1 FARİS ÖZDEMİR EMEKLİ VEKİL

BATMAN 2 MUSTAFA YILDIZ SERBEST

BATMAN 3 MEHMET FIRAT EMEKLİ

BATMAN 4

BATMAN 5

BAYBURT 1 MURAT GÜRBÜZ YÖNETİCİ

BİLECİK 1 SEYFETTİN TIKIZ YÖNETİCİ

BİLECİK 2 ETHEM ERSÖZ MÜHENDİS

BİNGÖL 1 SUAT İŞCEN ELEKTRİKÇİ

BİNGÖL 2 MUHAMMED FATİH TİRYAKİ VETERİNER

BİNGÖL 3 VURAL KOŞUNKARTAY ÖĞRENCİ

BİTLİS 1 ZİYA KALMACİ EMEKLİ

BİTLİS 2

BİTLİS 3 MUHAMMED MEHDİ PERTEKLİ SERBEST

BOLU 1 İSA SAYIN İNŞAAT MÜHENDİSİ

BOLU 2 VEYSEL AYEROĞLU ESNAF

BOLU 3 DAVUT KARAHAYDAR SERBEST

BURDUR 1 FATİH TUNÇ ESNAF

BURDUR 2 RAMAZAN KAYABAŞ DİN GÖREVLİSİ

BURDUR 3 FETHİ SEMİZ İKTİSATÇI

BURSA-1 1 GÖKHAN GERÇEK MÜHENDİS

BURSA-1 2 BURAK ÇELİK VETERİNER

BURSA-1 3 ELİF SULTAN ŞENDÖL ÖĞRENCİ

BURSA-1 4 ALİ ÖNCEL ESNAF

BURSA-1 5 HAMZA GÜRSEL ÖĞRETMEN

BURSA-1 6 CENGİZ ARSLAN TİCARET

BURSA-1 7 DOĞAN ÖZBÜYÜK İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

BURSA-1 8 GÖKSEL RÜSTEM KARAKUZU SERBEST

BURSA-1 9 RABİA IMAMAJ ÖĞRENCİ

BURSA-1 10 YUNUS EMRE ÖZBİLEN ÖĞRENCİ

BURSA-2 1 MEHMET ATMACA İNŞAAT MÜHENDİSİ

BURSA-2 2 FİKRET BAYRAM GAZETECİ

BURSA-2 3 EBRAR GÜLSÜM AYGÜN EĞİTİMCİ

BURSA-2 4 HAMZA AYGÜN TÜCCAR

BURSA-2 5 SALİH KOCATEPE YÖNETİCİ

BURSA-2 6 KARYAĞDI BERKELİ VETERİNER

BURSA-2 7 SELAHATTİN AFŞAR SERBEST

BURSA-2 8 RABİA ÖRNEK HALKLA İLİŞKİLER

BURSA-2 9 CUMA YILDIRAK

BURSA-2 10 CAN TATAR SERBEST

DENİZLİ 1 AHMET ERYILMAZ İŞ ADAMI

DENİZLİ 2 TANER İZGİ MİMAR

DENİZLİ 3 SEVİL AKTAŞ YÖNETİCİ

DENİZLİ 4 ABDULLAH ÖZEREN AVUKAT

DENİZLİ 5 HALİL İBRAHİM VAROL AVUKAT

DENİZLİ 6 MEHMET ALİ SEZER AVUKAT

DENİZLİ 7 MEHMED SAİD TOPUZ ÖĞRENCİ

DENİZLİ 8 KUDRET İLHAN TİCARET

DİYARBAKIR 1 SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ İŞ ADAMI

DİYARBAKIR 2 BÜLENT KAYA AVUKAT

DİYARBAKIR 3 FESİH BOZAN YÖNETİCİ

DİYARBAKIR 4 ALAADDİN TAN İŞ ADAMI

DİYARBAKIR 5 HÜSEYİN İHSAN YENİCE AVUKAT

DİYARBAKIR 6 MEHMET ÖCAL SERBEST

DİYARBAKIR 7 ABDURRAHMAN ERGİN YÖNETİCİ

DİYARBAKIR 8 MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN İNŞAAT MÜHENDİSİ

DİYARBAKIR 9

DİYARBAKIR 10

DİYARBAKIR 11

DİYARBAKIR 12

DÜZCE 1 MUSTAFA ZORLU İKTİSATÇI

DÜZCE 2 AHMET SERDAR ERDEM ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

DÜZCE 3 FATİH MEHMET GÜNER ESNAF

EDİRNE 1 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN EMEKLİ

EDİRNE 2 AYHAN ÖZKAN SERBEST

EDİRNE 3 MANSUR İRİŞ SERBEST

EDİRNE 4 RECAİ TAŞKIN EMEKLİ

ELAZIĞ 1 İBRAHİM HACIBEKİROĞLU TÜCCAR

ELAZIĞ 2 MUHAMMED NEDİM SADAK SERBEST

ELAZIĞ 3 MUSTAFA EMRE İŞÇİ

ELAZIĞ 4 ÖZKAN ERGEN İMAM HATİP

ELAZIĞ 5 ABOBEKİR TANYILDIZI EMEKLİ

ERZİNCAN 1 ALİ CEBECİ İŞ ADAMI

ERZİNCAN 2 HALİL İBRAHİM KUTLU MAKİNE MÜHENDİSİ

ERZURUM 1 FAİK ÇALIK ESNAF

ERZURUM 2 ABDULLAH POLAT SERBEST

ERZURUM 3 MURAT OZAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

ERZURUM 4 NİZAMETTİN AKÇIL SERBEST

ERZURUM 5 AYHAN ERKEM ESNAF

ERZURUM 6 YUSUF KOLİKISA MÜHENDİS

ESKİŞEHİR 1 FESİH BİNGÖL İNŞAAT MÜHENDİSİ

ESKİŞEHİR 2 NAZİF AYAZ YÖNETİCİ

ESKİŞEHİR 3 SERAP DEMİR SERBEST

ESKİŞEHİR 4 MUHAMMET GÜNEY EMEKLİ

ESKİŞEHİR 5 MUHAMMED ALİ KÖSE MUHASEBE UZMANI

ESKİŞEHİR 6 YASİN YENTÜRK MÜTEAHHİT

ESKİŞEHİR 7 ADİL KESER AVUKAT

GAZİANTEP 1 AHMET FARUK ÜNSAL MÜHENDİS

GAZİANTEP 2 HALİL KILIÇ AVUKAT

GAZİANTEP 3 ŞIHMÜSLÜM BULANIK MÜTEAHHİT

GAZİANTEP 4 MURAT ŞENEL AVUKAT

GAZİANTEP 5 ALİ MULLAOĞLU SERBEST

GAZİANTEP 6 MUSTAFA YAKUT SERBEST

GAZİANTEP 7 MUSTAFA ÖZTÜRK TİCARET

GAZİANTEP 8 ARZU KARTAL YÖNETİCİ

GAZİANTEP 9 AHMET NECATİ SARI NAKLİYECİ

GAZİANTEP 10 MEHMET HAYRİ GÖREN ÇİFTÇİ

GAZİANTEP 11 ZEYNEL ABİDİN DARĞIN ESNAF

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz