Yalova spor Yönetimi Kurum Ziyaretlerini Sürdürüyor


Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonucunda üst üste şampiyonluk parolasıyla göreve başlayan Yalova spor Başkanı Av. Ali Demirhan ve yönetim kurulu üyeleri nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. Katıldığı her organizasyonda camianın birlik ve beraberliğinin önemine vurgu yapan Yalova spor Başkanı Av. Ali Demirhan, ‘Bizim en büyük ihtiyacımız manevi destektir’ temennisini yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan, Yalova Emniyet Müdürü Hakan Fındık, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’a ziyaret gerçekleştirerek iletti.

“KÖTÜ TEZAHÜRATLA MÜCADELE EDİLECEK”

Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan ile birlikte Yalova spor ve Armutlu spor camiaları arasındaki ilişkilerin güçlenmesi, tribünlerde kötü tezahüratın kaldırılması adına mücadele edileceğini söyleyen Yalova spor Başkanı Av. Ali Demirhan misafirperverliğinden dolayı Mehmet Birkan’a teşekkür etti.

“EMNİYET MÜDÜRÜ HAKAN FINDIK’TAN TAM DESTEK”

Yalova spor yönetim kurulunu makamında ağırlayan İl Emniyet Müdürü Hakan Fındık, Yalovaspor’un maçlarına sık sık gelmeye çalışacağını ifade ederek tribünlerde fair play çerçevesinde oluşturulacak ortamla birlikte başarının geleceğine inandığını kaydetti. Müdür Fındık, Başkan Demirhan ve yönetim kurulu üyelerine spor üzerine bir süre sohbet etti.

“İLİMİZDE SPORUN GELİŞMESİ İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ”

Yalova spor yönetimi son ziyaretini ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’a gerçekleştirdi. Yalova’da her branşta sporun gelişmesi, sporcu sayısının arttırılması için çok sayıda çalışma yapıldığını söyleyen Kaplan, ilin takımı Yalovaspor’un daha üst liglerde olmasını temenni etti. Müdür Kaplan, spor kulüplerine eşit mesafede olunduğunu ve sporun gelişmesi için üzerine düşen vazifeyi yapmaya hazır olduğunu belirtti.

 

HABER:Mehmet Mustafa DOĞAN

İPEKYOLU HABER YALOVA

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz